Jeśli jesteś producentem wyrobów budowlanych masz obowiązek dostosować wyroby budowlane oferowane w swojej ofercie wymagań unijnego rozporządzenia CPR (Construction Products Regulation).

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez Nasz Instytut ze wspomnianego zakresu. Podczas szkolenia uzyskasz informacje na temat zmian jakie wprowadzają regulacje oraz jak te zmiany możesz zaimplementować w swojej firmie. Omawiamy szczegółowo rozporządzenie oraz porównujemy wymagania dotychczasowej dyrektywy CPD z nowym rozporządzeniem CPR. Podczas szkolenia przedstawiamy jak powinna wyglądać i co powinna zawierać dokumentacja wyrobu podlegającego oznaczeniu CE (Deklaracja Właściwości Użytkowych, Tabliczka znamionowa itd.).

Czas trwania

1 dzień

Profil uczestnika

Jeśli zamierzasz wprowadzić nowy wyrób budowlany na rynek Unii Europejskiej lub dostosować swój wyrób do nowy wymagań prawnych – powinieneś wziąć udział w szkoleniu.

Forma szkolenia:

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z dyrektywą CPR i jej wymagań w stosunku do Twojego produktu budowlanego.

Trenerzy

Szkolenie prowadzone jest przez personel Naszego Instytutu posiadający gruntowną  wiedzę z zakresu  wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu oraz wszelkich niedogodności lub utrudnień z tym związanych. Dzięki temu masz pewność, iż szkolenie prowadzone jest przez ludzi posiadających praktyczne doświadczenie i na co dzień spotykających się z podobnymi problemami i sytuacjami jak Ty w swojej firmie. W Krakowie prowadzimy szkolenia otwarte już od jednej osoby. Dzięki temu podczas szkolenia, możemy skupić się na Twoim, konkretnym przypadku, z którym mamy do czynienia.

Wielkość grupy:

Najczęściej grupa liczy kilka osób, dzięki czemu każdy z uczestników może aktywnie brać udział w szkoleniu.
W Krakowie realizujemy szkolenia nawet dla 1 osoby, więc po przesłaniu zgłoszenia masz pewność, że szkolenie na pewno się odbędzie w terminie.
W pozostałych lokalizacjach szkolenia są realizowane dla grupy min. 2 osób.

Koszt i terminy

W celu poznania aktualnej ceny i ustalenia terminu prosimy o KONTAKT

Aktualne ceny i terminy pozostałych szkoleń znajdują się w KALENDARZU SZKOLEŃ
Nie pasują Ci zaproponowane w naszym kalendarzu terminy szkoleń?
Zaproponuj nam termin a my dostosujemy ofertę.