Szkolenia 30408 Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wytyczne dotyczące zarządzania ludźmi (Human resource management – Guidelines on human governance)

Szczegółowe omówienie wymagań normy ISO 30408 pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ISO. Będzie również świetnym uzupełnieniem wiedzy dla już pracujących w obszarze HR.

Czas szkolenia

• Zasady zarządzania ludźmi
  • Norma ISO 30408: 2016
  • Wprowadzenie
  • Zakres normy
  • Odniesienia normatywne
  • Terminy i definicje
  • Zasady zarządzania zasobami ludzkimi
  • Role, odpowiedzialności, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dopasowywanie zarządzania ludźmi do potrzeb organizacji
  • Wprowadzenie i kontroling procesów HR

To szkolenie możesz kupić online

ZALETY NASZYCH SZKOLEŃ ISO 30408

posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzeniu szkoleń, audytów i wdrożeń systemów ISO 30408 – nasi trenerzy są audytorami jednostek certyfikujących

udział w szkoleniu w kameralnej grupie pozwala skupić się na przykładach praktyczny danej branży uczestników

zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie wymagań normy ISO 30408 i ich przełożeniu na system zarządzania zasobami ludzkimi

ZAŚWIADCZENIE

zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu ISO 30408

konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia

NASZE USŁUGI ISO 30408

ISO

Pomagamy wdrożyć systemy ISO. Przeprowadzamy audyty ISO.
Z nam łatwiej uzyskać lub utrzymać Certyfikat ISO.

DOKUMENTACJA
ISO

Chcesz zaoszczędzić na kosztach wdrożenia ISO/uzyskania certyfikatu ISO. Skorzystaj z gotowej dokumentacji ISO i dostosuj ją do swojej organizacji.

SERWIS
ISO

Pełnimy rolę Pełnomocnika systemu zarządzania ISO. Przeprowadzamy audyty, prowadzimy dokumentację i uzupełniamy zapisy systemu zarządzania jakością ISO.