ISO 30408 – Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wytyczne dotyczące zarządzania ludźmi (Human resource management – Guidelines on human governance)

1 dzień

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla;
  • Pracownicy działu kadr oraz innych działów związanych z HR.
  • Osoby, którzy chcą uzyskać kompleksową wiedzę na temat głównych procesów zarządzania zasobami ludzkimi.

Szczegółowe omówienie wymagań normy ISO 30408 pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ISO. Będzie również świetnym uzupełnieniem wiedzy dla już pracujących w obszarze HR.

Harmonogram szkolenia

• Zasady zarządzania ludźmi
  • Norma ISO 30408: 2016
  • Wprowadzenie
  • Zakres normy
  • Odniesienia normatywne
  • Terminy i definicje
  • Zasady zarządzania zasobami ludzkimi
  • Role, odpowiedzialności, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dopasowywanie zarządzania ludźmi do potrzeb organizacji
  • Wprowadzenie i kontroling procesów HR

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania w wielu branżach.

Większość z nich posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania  pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

• materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu procesów zarządzania zasobami

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.

• obiad podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe,