IEC 31010 Zarządzanie ryzykiem – Techniki oceny ryzyka

Spędź z nami jeden dzień i poznaj techniki oceny ryzyka

Wystarczy poznać tylko jedną normę: IEC 31010

Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla;
Pracownicy zaangażowani w zarządzanie ryzykiem
Osoby, którzy chcą uzyskać kompleksową wiedzę w zakresie zarządzania ryzykiem

Szczegółowe omówienie normy IEC 31010 pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zarządzaniem ryzykiem.
Będzie również świetnym uzupełnieniem wiedzy dla już pracujących w obszarze zarządzania ryzykiem.

Harmonogram szkolenia

• Zarządzanie ryzykiem – Techniki oceny ryzyka ISO 31010
  • Podstawowe terminy (niepewność, ryzyko)
  • Zastosowania technik oceny ryzyka
  • Wdrażanie oceny ryzyka (podejmij ocenę, określ cel i zakres oceny, zrozum kontekst, współdziałania z interesariuszami, zdefiniuj cele, uwzględnij czynniki ludzkie, organizacyjne i społeczne, ustal kryteria przeglądu decyzji)
  • Zarządzaj informacjami i opracowuj modele (zbieraj informacje, analizuj dane, opracuj modele)
  • Techniki oceny ryzyka (identyfikuj ryzyka, określ źródła ryzyka, zbadaj skuteczności istniejących zabezpieczeń, zrozum konsekwencje i prawdopodobieństwo, analizuj interakcje i zależności, zrozum miary ryzyka)
  • Przejrzyj analizę (weryfikuj i waliduj wyniki, analizuj niepewności i wrażliwości, monitoruj i przeglądaj)
  • Zastosuj wyniki do decyzji wspierających (podejmuj decyzje dotyczące znaczenia ryzyka, podejmuj decyzje obejmujące wybór między opcjami)
  • Rejestruj i raportuj proces oceny ryzyka i wyniki
  • Wybór technik oceny ryzyka
  • Kategoryzacja technik oceny ryzyka

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania w wielu branżach.

• praktyczna wiedzę poparta licznymi ćwiczeniami przeprowadzanymi w trakcie szkolenia
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat IEC 31010 oraz przykłady narzędzi, które mogą być nieocenioną pomocą przy ocenie ryzyka
  • odpowiedzi na pytania dotyczące technik oceny ryzyka nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).

Czas trwania: 1 dzień

Cena netto on-line: 800 PLN/os.

Cena netto on-side: 1 200 PLN/os.

Cena szkolenia obejmuje on-line:
uczestnictwo w szkoleniu,
zaświadczenie po szkoleniu
materiały szkoleniowe przykazywane w formie elektronicznej, wysyłane na e-mail do uczestników,
konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia,

Cena szkolenia obejmuje on-side:
uczestnictwo w szkoleniu,
zaświadczenie po szkoleniu
materiały szkoleniowe przykazywane w formie drukowanej i elektronicznej, wysyłane na e-mail do uczestników,
obiady podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe,
opcjonalnie noclegi oraz śniadania.

Interesuje Cię temat Zarządzania Ryzykiem?

Kliknij tu i zobacz więcej

Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości uczestniczy w projekcie realizowanym przez:
Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość",
którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19
przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ