Podstawy systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg Rozporządzenie o Krajowych Ramach Interoperacyjności (KRI)

Przygotowanie do wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

1 dzień

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla w sektorze administracji publicznej i gospodarki państwowej
  • Osoby rozpoczynające przygodę z rozporządzeniem o Krajowych Ramach Interoperacyjności
  • Osoby zajmujące się bezpieczeństwem w sektorze państwowym

Szkolenie jest wstępem do podjęcia się samodzielnego wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem. Zapoznaje z wymaganiami Rozporządzenia o Krajowych Ramach Interoperacyjności. Podczas szkolenia Trener dokładnie omawia wszystkie punkty normy i tłumaczy je, szczególnie w tych przypadkach, gdzie zapis w rozporządzeniu stwarza szerokie możliwości interpretacji.

Harmonogram szkolenia

Dzień 1:

• Wprowadzenie
  • Zakres rozporządzenia KRI
  • Odniesienia normatywne i prawne
  • Terminy i definicje
  • Kontekst organizacji
  • Przywództwo
  • Planowanie
  • Wsparcie
  • Funkcjonowanie
  • Ocena skuteczności
  • Doskonalenie

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemów Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Jeśli potrzebujesz szkolenia z Rozporządzenia o Krajowych Ramach Interoperacyjności (Rozporządzenie KRI) zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat KRI oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania bezpieczeństwem wg KRI
  • odpowiedzi na pytania dotyczące KRI nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).

Teraz taniej: 900 PLN/os.

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ