Podstawy systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001

Interpretacja wymagań norm ISO 27001 oraz ISO 27002.
Przygotowanie do wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

1 dzień

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Osoby rozpoczynające przygodę z systemem zarządzania jakością zgodnym z ISO 27001

Szkolenie jest wstępem do podjęcia się samodzielnego wdrożenia ISO. Zapoznaje z wymaganiami normy ISO 27001 (ISO IEC 27001). Podczas szkolenia Trener dokładnie omawia wszystkie punkty normy i tłumaczy je, szczególnie w tych przypadkach, gdzie zapis w normie stwarza szerokie możliwości interpretacji.

Harmonogram szkolenia

Dzień 1:

• Wprowadzenie
  • Zakres normy
  • Odniesienia normatywne
  • Terminy i definicje
  • Kontekst organizacji
  • Przywództwo
  • Planowanie
  • Wsparcie
  • Funkcjonowanie
  • Ocena skuteczności
  • Doskonalenie

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemów Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Jeśli potrzebujesz szkolenia z podstaw ISO 27001 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania bezpieczeństwem wg ISO 27001

Cena netto: 900 PLN/os.