Przygotowanie do wdrożenia systemu zarządzania jakością w laboratorium

Interpretacja wymagań normy ISO 17025 (ISO/IEC 17025)

• Osoby rozpoczynające przygodę z systemem zarządzania jakością zgodnym z ISO 17025
  • Kierownictwo laboratorium badawczego i/lub wzorcującego
  • Personel laboratorium

Szkolenie jest świetnym wstępem do podjęcia się samodzielnego wdrożenia ISO 17025 w laboratorium, gdyż zapoznaje z wymaganiami normy. Podczas szkolenia Trener dokładnie omawia wszystkie punkty normy i tłumaczy je, szczególnie w tych przypadkach, gdzie zapis w normie stwarza szerokie możliwości interpretacji.

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z wdrożeniem akredytacji laboratorium badawczym lub wzorcującym oraz systemu zarządzania jakością w laboratorium. Szczegółowy harmonogram znajdziesz – TUTAJ.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu systemu zarządzania jakością w laboratoriach oraz akredytacji laboratoriów badawczych i wzorcujących.

Wielkość grupy:

Najczęściej grupa liczy kilka osób, dzięki czemu każdy z uczestników może aktywnie brać udział w szkoleniu.
W Krakowie realizujemy szkolenia nawet dla 1 osoby, więc po przesłaniu zgłoszenia masz pewność, że szkolenie na pewno się odbędzie w terminie.
W Opolu i Warszawie szkolenia są realizowane dla grupy min. 2 osób.

Jeśli potrzebujesz szkolenia w zakresie roli Kierownika ds. jakości ISO 17025 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg ISO 9001