ISO/IEC 27001 Audytor i Pełnomocnik SZBI | Szkolenia IKMJ

• To wydarzenie minęło.

ISO/IEC 27001 Audytor i Pełnomocnik SZBI

5 września - 7 września

Zapraszamy na szkolenie online:

Wymagania systemu bezpieczeństwa wg normy ISO/IEC 27001.
Audytor Wewnętrzny i Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa

Spotkaj się z nami ONLINE i zdobądź kompetencje w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013.

Dwa dni – tyle nam potrzeba, żeby podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013 oraz zasad przeprowadzania audytów wewnętrznych.

Gwarantujemy Ci indywidualne podejście oraz termin szkolenia. Szkolenia organizujemy w bardzo kameralnych grupach.

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi;)

Poznaj wymagania normy ISO/IEC 27001 wraz z załącznikiem A i uzyskaj kompetencje Pełnomocnika ISO/IEC 27001:2018 oraz Audytora Wewnętrznego ISO/IEC 27001:2013.

Jesteś zainteresowany tym terminem szkolenia?
To szkolenie na 100% odbędzie się w terminie!

Szkolenie online taniej aż 200 zł

2100 zł netto – 1900 zł netto

Zgłoś się przesyłając nam wypełnioną kartę zgłoszenia lub kupując szkolenie w sklepie:

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas na biuro@ikmj.com lub zadzwoń 500 328 182