Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Twoje szkolenie odbędzie się w terminie
nawet jeśli będziesz jednym uczestnikiem!!!

Ładowanie Szkolenia

« All Szkolenia

• To szkolenie minęło.

Zintegrowany System Zarządzania ISO 9001, ISO 14001.
Pełnomocnik ISO i Audytor Wewnętrzny 26-28.10.2020 Kraków

Październik 26 - Październik 28

Zintegrowany System Zarządzania Jakością (ISO 9001) i Środowiskiem (ISO 14001). Pełnomocnik ISO i Audytor Wewnętrzny ISO

Szkolenie ISO 9001 i ISO 14001 Kraków, Wymagania ISO 9001 i ISO 14001, Pełnomocnik zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem, ISO 9001 i ISO 14001, Audytor Wewnętrzny zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskiem wg ISO 9001, ISO 14001.

Zobacz szczegóły szkolenia!

Start:
Październik 26
Październik 28
Kategorie:
, ,
Słowa kluczowe:
, ,

os. Strusia 1A
31-807 Kraków, 31-807 Polska

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości uczestniczy w projekcie realizowanym przez:
Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość",
którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19
przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ