Szkolenie ISO 9001, ISO 45001: Audytor Wewnętrzny i Pełnomocnik ZSZ

Szkolenie ISO 9001 + ISO 45001 online z trenerem to 3 szkolenia w 1 cenie:
Wymagania norm ISO 9001 i ISO 45001 + Pełnomocnik ds. Jakości i BHP+ Audytor Wewnętrzny

Szkolenie ISO 9001, ISO 45001 online z trenerem:
Audytor Wewnętrzny i Pełnomocnik Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i BHP wg ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018

Planujesz wdrożyć w swojej organizacji Zintegrowany System Zarządzania Jakością i BHP?

Potrzebujesz uprawnień Pełnomocnika, Audytora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg ISO 9001 oraz ISO 45001?

To szkolenie jest dla Ciebie!

Szczegółowe omówienie wymagań norm odniesienia pozwalają na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ISO. Będą również świetnym przypomnieniem i poszerzeniem wiedzy dla osób już pracujących w zintegrowanym Systemie Zarządzania Jakością i BHP zgodnego z normą ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018.

Szkolenie ISO 9001 i ISO 45001 – Harmonogram

Dzień 1: Podstawy Systemu ISO 9001 oraz ISO 45001:2018 – Pełnomocnik

Odniesienia normatywne
    Terminy i definicje
    Kontekst organizacji
    Zrozumienie organizacji i jej kontekstu
    Zrozumienie potrzeb i oczekiwań pracowników i innych zainteresowanych stron
    Zakres systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem i higieną pracy
    Przywództwo i partycypacja pracowników
    Polityka jakości i higieny pracy
    Role, obowiązki i władze organizacyjne
    Konsultacje i uczestnictwo pracowników
    Planowanie
    Działania mające na celu przeciwdziałanie zagrożeniom i możliwościom
    Cele w zakresie ochrony zdrowia pracujących i planowania ich realizacji
    Zasoby
    Kompetencje
    Świadomość
    Komunikacja
    Informacje udokumentowane
    Kontrola udokumentowanych informacji
    Eksploatacja
    Planowanie operacyjne i kontrola
    Gotowość i reagowanie na sytuacje kryzysowe
    Ocena wyników
    Monitorowanie, pomiary, analiza i ocena działania
    Audyt wewnętrzny
    Przegląd zarządzania
    Doskonalenie
    Incydent, niezgodność i działania naprawcze
    Ciągłe doskonalenie

Dzień 2: Audytor Wewnętrzny ZSZ Jakością i BHP wg ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018

• Definicja audytu, niezgodności i działań poaudytowych
  • Cykl PDCA w zastosowaniu do planowania audytów
  • Planowanie audytów
  • Zawiadomienie o audycie
  • Spotkanie otwierające
  • Obserwacje – definiowanie
  • Raport i jego sporządzanie
  • Działania poaudytowe
  • Egzamin

Po pozytywnym zdaniu egzaminu otrzymasz Certyfikat Pełnomocnika i/lub Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością i BHP wg ISO 9001:2015 i ISO 45001 wystawiony przez IKMJ lub za dodatkową opłatą przez jednostkę certyfikującą.

ZALETY NASZYCH SZKOLEŃ ISO

posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzeniu szkoleń, audytów i wdrożeń systemów zarządzania zgodnych z normami ISO – nasi trenerzy są audytorami jednostek certyfikujących

udział w szkoleniu w kameralnej grupie pozwala skupić się na praktycznych przykładach danej branży uczestników

zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie wymagań normy ISO 9001 oraz ISO 45001 i ich przełożeniu na zinterowany system zarządzania jakością i BHP