Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Twoje szkolenie odbędzie się w terminie
nawet jeśli będziesz jednym uczestnikiem!!!

Ładowanie Szkolenia

« All Szkolenia

• To szkolenie minęło.

Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z AQAP 2110:2016. 19-20.10.2019 KRAKÓW

Październik 19 - Październik 20

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie poświęcone wymaganiom standardu AQAP 2110:2016.

Podczas szkolenia szczegółowo omówione zostaną wymagania standardu AQAP  2110:2016 oraz zasady przeprowadzania i zarządzania audytem systemowym zgodnie z obowiązującą normą ISO 19011. Ze względu na jego formę jest odpowiednie zarówno dla osób rozpoczynającą pracę w systemie. Będzie również świetnym przypomnieniem i uzupełnieniem wiedzy dla osób zaznajomionych z tematem.

Czas szkolenia:

2 dni (1 dzień pełnomocnik + 1 dzień audytor wewnętrzny)

Opis szkolenia:

Szkolenia prowadzone są w bardzo kameralnych grupach w formie wykładów i ćwiczeń. Dzięki temu charakteryzuje się indywidualnym podejściem  i daje możliwość konsultacji z trenerem i rozwiązywanie na bieżąco nurtujących Uczestnika kwestii.

Nasi trenerzy to osoby ze znacznym doświadczeniem we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu omawianego systemu.

Harmonogram szkolenia:

Ocena funkcjonowania
Doskonalenie

Dzień 2:

Definicja audytu, niezgodności i działań poaudytowych
Cykl PDCA w zastosowaniu do planowania audytów
Planowanie audytów
Zawiadomienie o audycie
Spotkanie otwierające
Obserwacje – definiowanie
Raport i jego sporządzanie
Działania poaudytowe
Egzamin

Cena netto: 1 800 PLN/os.

– Udział w szkoleniu w kameralnej grupie
– Uprawnienia do pełnienia funkcji: Pełnomocnika ds. SZJ (Pełnomocnika AQAP 2110, Pełnomocnika Jakości) i Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z AQAP 2110:2016
– Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
– Po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Pełnomocnika SZJ i Audytora WewnętrznegoAQAP 2110:2016
– Certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
– Praktyczną wiedzę popartą licznymi ćwiczeniami przeprowadzanymi w trakcie szkolenia
– Materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną – Pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg AQAP 2110:2016
– Odpowiedzi na pytania dotyczące ISO nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).
– Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.
– Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Noclegi dla uczestników szkolenia rezerwowane są w przytulnych hotelach nieopodal miejsca szkolenia.

Ceny szkoleń obejmują:

– uczestnictwo w szkoleniu,
– zaświadczenie lub świadectwo po szkoleniu
– materiały szkoleniowe udostępnione uczestnikom na adres e-mail,
– konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia,
– obiady podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe,
– opcjonalnie noclegi oraz śniadania.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIA i odeślij skan wypełnionego formularza na ades: szkolenia@ikmj.com

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 12 414 01 25,   e-mail: szkolenia@ikmj.com

Start:
Październik 19
Październik 20
Słowa kluczowe:
,

Strona internetowa:

os. Strusia 1A
31-807 Kraków, 31-807 Polska
Strona internetowa:

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości uczestniczy w projekcie realizowanym przez:
Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość",
którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19
przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ