Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Twoje szkolenie odbędzie się w terminie
nawet jeśli będziesz jednym uczestnikiem!!!

Ładowanie Szkolenia

« All Szkolenia

• To szkolenie minęło.

ISO/IEC 27001:2013 Audytor i Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa informacji 19-20.08.2020 Kraków

Sierpień 19 - Sierpień 20

Przyjedź do Krakowa i zdobądź kompetencje w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013.

Dwa dni – tyle nam potrzeba, żeby podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013 oraz zasad przeprowadzania audytów wewnętrznych.

Gwarantujemy Ci indywidualne podejście. Szkolenia organizujemy w bardzo kameralnych grupach.

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi;)

Poznaj wymagania normy i uzyskaj kompetencje Pełnomocnika ISO/IEC 27001:2018 oraz Audytora Wewnętrznego ISO/IEC 27001:2013.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kliknij

Start:
Sierpień 19
Sierpień 20
Kategoria:
Słowa kluczowe:
,

os. Strusia 1A
31-807 Kraków, 31-807 Polska

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ