Tylko u nas szkolenia 3w1

Ładowanie Szkolenia

« All Szkolenia

• To event minęło.

ISO/IEC 27001:2013 Audytor i Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa informacji 17-19.01.2022 Online

17 stycznia - 19 stycznia

Spotkaj się z nami ONLINE i zdobądź kompetencje w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013.

Dwa dni – tyle nam potrzeba, żeby podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013 oraz zasad przeprowadzania audytów wewnętrznych.

Gwarantujemy Ci indywidualne podejście. Szkolenia organizujemy w bardzo kameralnych grupach.

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi;)

Poznaj wymagania normy i uzyskaj kompetencje Pełnomocnika ISO/IEC 27001:2018 oraz Audytora Wewnętrznego ISO/IEC 27001:2013.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kliknij

To szkolenie możesz kupić online:

Szkolenie online taniej aż 200 zł

2100 zł netto – 1900 zł netto

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia?
Skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Forma szkoleń

Trenerzy

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Ceny szkoleń obejmują

• uczestnictwo w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe udostępnione uczestnikom na adres e-mail
  • konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia
  • obiady podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe (dotyczy szkoleń otwartych stacjonarnych)

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Noclegi dla uczestników szkolenia rezerwowane są w przytulnych hotelach nieopodal miejsca szkolenia.