ISO/IEC 27001 Audytor i Pełnomocnik ds. SZBI | Szkolenia IKMJ

• To event minęło.

ISO/IEC 27001 Audytor i Pełnomocnik ds. SZBI

21 marca - 23 marca

Zapraszamy na szkolenie online grupowe:

Wymagania normy ISO/IEC 27001:2013 (PN-EN ISO/IEC 27001:2017). Audytor wewnętrzny i Pełnomocnik ds. systemu zarządzania bezpieczeństwem (SZBI)

Spotkaj się z nami ONLINE i zdobądź kompetencje w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013.

Dwa dni – tyle nam potrzeba, żeby podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013 oraz zasad przeprowadzania audytów wewnętrznych.

Szkolenie zostanie zrealizowane pod warunkiem zebrania grupy minimum 7 osób.

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi;)

Poznaj wymagania normy i uzyskaj kompetencje Pełnomocnika ISO/IEC 27001:2017 oraz Audytora Wewnętrznego ISO/IEC 27001:2017.

Potrzebujesz więcej informacji?

Kliknij

Szkolenie grupowe online taniej aż o 1000 zł!
1900 zł netto – 900 zł netto

W celu udziału wystarczy przesłać kartę zgłoszenia

Miejsce wydarzenia

View Organizator Website

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia?
Skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Forma szkoleń

Trenerzy

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Ceny szkoleń obejmują

• uczestnictwo w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe udostępnione uczestnikom na adres e-mail
  • konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia
  • obiady podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe (dotyczy szkoleń otwartych stacjonarnych)

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Noclegi dla uczestników szkolenia rezerwowane są w przytulnych hotelach nieopodal miejsca szkolenia.