ISO/IEC 20000-1 Pełnomocnik i Audytor ds. Jakości | Szkolenia IKMJ

• To event minęło.

ISO/IEC 20000-1 Pełnomocnik i Audytor ds. Jakości

17 marca - 18 marca

Zapraszamy na szkolenie online:

Wymagania systemu zarządzania bezpieczeństwem jakości dla usług IT ISO/IEC 20000-1 , Pełnomocnik ds. jakości wg  ISO/IEC 20000-1, Audytor wewnętrzny  ISO/IEC 20000-1.

W dwa dni, a my przekażemy Ci ogrom wiedzy dotyczący Systemu Zarządzania Jakością Usług w IT wg ISO/IEC 20000-1.
Gwarantujemy Ci indywidualne podejście. Szkolenia organizujemy w bardzo kameralnych grupach. Termin szkolenia uruchomimy już od trzech uczestników.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania 😉
Poznaj wymagania normy i uzyskaj kompetencje Pełnomocnika ds. Jakości oraz Audytora Wewnętrznego ISO/IEC 20000-1.

Szkolenie online taniej aż 400 zł

1700 zł netto – 1300 zł netto

Jesteś zainteresowany tym terminem szkolenia?
Zgłoszenia możesz dokonać przesyłając kartę zgłoszenia lub kupując szkolenie online!

Start:
End:

Miejsce wydarzenia

View Organizator Website

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia?
Skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Forma szkoleń

Trenerzy

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Ceny szkoleń obejmują

• uczestnictwo w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe udostępnione uczestnikom na adres e-mail
  • konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia
  • obiady podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe (dotyczy szkoleń otwartych stacjonarnych)

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Noclegi dla uczestników szkolenia rezerwowane są w przytulnych hotelach nieopodal miejsca szkolenia.