ISO/IEC 17043 Organizator Badań Biegłości i Audytor Wewnętrzny | Szkolenia IKMJ

• To wydarzenie minęło.

ISO/IEC 17043 Organizator Badań Biegłości i Audytor Wewnętrzny

22 września - 23 września

Zapraszamy na szkolenie ONLINE:

Odpowiedzialność i obowiązki kierownika organizatora badań biegłości, kierownika jakości, kierownictwa technicznego i audytora wewnętrznego wg ISO/IEC 17043

.

Spędź z nami dwa dni, a my przekażemy Ci ogrom wiedzy dotyczący normy ISO/IEC 17043.
Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi;)

Poznaj wymagania normy i uzyskaj kompetencje Kierownika organizatora badań biegłości oraz Audytora Wewnętrznego ISO/IEC 17043.

Gwarantujemy Ci indywidualne podejście. Szkolenia organizujemy w bardzo kameralnych grupach. Termin uruchomimy już od minimum dwóch uczestników.

Szkolenie online taniej aż 500 zł

1900 zł netto – 1400 zł netto

Jesteś zainteresowany tym terminem szkolenia?
Zgłoszenia możesz dokonać przesyłając kartę zgłoszenia lub kupując szkolenie online!

Początek:
Witryna internetowa:

Adres e-mail:
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia?
Skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Forma szkoleń

Trenerzy

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Ceny szkoleń obejmują

• uczestnictwo w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe udostępnione uczestnikom na adres e-mail
  • konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia
  • obiady podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe (dotyczy szkoleń otwartych stacjonarnych)

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Noclegi dla uczestników szkolenia rezerwowane są w przytulnych hotelach nieopodal miejsca szkolenia.