Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Twoje szkolenie odbędzie się w terminie
nawet jeśli będziesz jednym uczestnikiem!!!

• To wydarzenie minęło.

ISO 15189:2012 Akredytacja laboratorium. Audytor i Kierownik ds. Jakości 25-27.10.2021 ONLINE

25 października - 27 października

Zapraszamy na szkolenie online w zakresie Systemu Zarządzania Jakością w Laboratorium Medycznym wg ISO 15189:2012

Spędź z nami trzy dni, a my podzielimy się całą naszą wiedzą o Systemie Zarządzania Jakością w Laboratorium Medycznym. I mimo, że temat nie jest łatwy, dołożymy wszelkich starań, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Gwarantujemy Ci indywidualne podejście. Zorganizujemy szkolenia nawet jeśli będziesz jedynym Uczestnikiem!

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi;)

Poznaj wymagania normy i uzyskaj kompetencje Kierownika ISO 15189:2012 oraz Audytora Wewnętrznego ISO 15189:2012

Potrzebujesz więcej informacji?

Kliknij

Szkolenie online taniej aż 600 zł

2100 zł netto – 1500 zł netto

Start:
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:

Adres e-mail:
Strona internetowa:

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.