Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Twoje szkolenie odbędzie się w terminie
nawet jeśli będziesz jednym uczestnikiem!!!

Ładowanie Szkolenia

« All Szkolenia

• To szkolenie minęło.

ISO 14001:2015 Audytor i Pełnomocnik ds. Środowiska 9-10.09.2020 ONLINE

Wrzesień 9 - Wrzesień 10

Zapraszamy do Krakowa na szkolenie w zakresie Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2015.

Spędź z nami dwa dni, a my przekażemy Ci ogrom wiedzy dotyczący Systemu Zarządzania Środowiskiem wg ISO 14001:2015.

Gwarantujemy Ci indywidualne podejście. Szkolenia organizujemy w bardzo kameralnych grupach.

Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi;)

Poznaj wymagania normy i uzyskaj kompetencje Pełnomocnika ISO 14001:2015 oraz Audytora Wewnętrznego ISO 14001:2015.

Potrzebujesz więcej informacji?

Szkolenie online – aż 400 zł TANIEJ
1500zł – 1100 zł netto

Kliknij

Start:
Wrzesień 9
Wrzesień 10
Kategoria:
Słowa kluczowe:
,
Strona internetowa:

Strona internetowa:

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości uczestniczy w projekcie realizowanym przez:
Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość",
którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19
przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Dbamy o jakość!

Masz uwagi lub sugestie. Wypełnij krótką ANKIETĘ na temat naszej strony.

Szukaj we wszystkich serwisach IKMJ