Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Twoje szkolenie odbędzie się w terminie
nawet jeśli będziesz jednym uczestnikiem!!!

• To wydarzenie minęło.

HACCP w praktyce 17.11.2021 ONLINE

17 listopada

Jednodniowe szkolenie, podczas którego poznasz praktyczne aspekty związane z tematyką HACCP.

Więcej informacji znajdziesz na TEJ stronie.

Tylko w tym roku szkolenie online taniej aż 200 zł

900 zł netto – 700 zł netto

Data:
17 listopada
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.