AQAP 2110 Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny | Szkolenia IKMJ

• To wydarzenie minęło.

AQAP 2110 Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny

1 czerwca - 2 czerwca

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie online poświęcone wymaganiom standardu AQAP 2110:2016.

Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z AQAP 2110:2016

Podczas szkolenia szczegółowo omówione zostaną wymagania standardu AQAP  2110:2016 oraz zasady przeprowadzania i zarządzania audytem systemowym zgodnie z obowiązującą normą ISO 19011. Ze względu na jego formę jest odpowiednie zarówno dla osób rozpoczynającą pracę w systemie. Będzie również świetnym przypomnieniem i uzupełnieniem wiedzy dla osób zaznajomionych z tematem.

Czas szkolenia:

2 dni (1 dzień pełnomocnik + 1 dzień audytor wewnętrzny)
Termin zostanie uruchomiony od dwóch uczestników.

Opis szkolenia:

Szkolenia online prowadzone są w bardzo kameralnych grupach w formie wykładów i ćwiczeń. Dzięki temu charakteryzuje się indywidualnym podejściem  i daje możliwość konsultacji z trenerem i rozwiązywanie na bieżąco nurtujących Uczestnika kwestii.

Nasi trenerzy to osoby ze znacznym doświadczeniem we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu omawianego systemu.

Harmonogram szkolenia:

• Działania poaudytowe
  • Egzamin – Pełnomocnik i/lub Audytor AQAP 2110:2016

Cena netto szkolenia: 1300 zł

– Udział w szkoleniu w kameralnej grupie
– Uprawnienia do pełnienia funkcji: Pełnomocnika ds. SZJ (Pełnomocnika AQAP 2110) i Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z AQAP 2110:2016
– Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
– Po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Pełnomocnika SZJ i Audytora Wewnętrznego AQAP 2110:2016
– Certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
– Praktyczna wiedzę popartą licznymi ćwiczeniami przeprowadzanymi w trakcie szkolenia
– Materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg AQAP 2110:2016
– Odpowiedzi na pytania dotyczące ISO nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).

Ceny szkoleń obejmują:

– uczestnictwo w szkoleniu,
– zaświadczenie lub świadectwo po szkoleniu
– materiały szkoleniowe udostępnione uczestnikom na adres e-mail,
– konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia,

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

i odeślij skan wypełnionego formularza na adres: szkolenia@ikmj.com

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 12 414 01 25,   e-mail: szkolenia@ikmj.com

Początek:
Witryna internetowa:

Miejsce wydarzenia

Adres e-mail:
Zobacz witrynę: Organizator

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia?
Skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Forma szkoleń

Trenerzy

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Ceny szkoleń obejmują

• uczestnictwo w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe udostępnione uczestnikom na adres e-mail
  • konsultacje z Trenerem (w trakcie szkolenia) na tematy związane z tematem szkolenia
  • obiady podczas szkolenia oraz poczęstunki kawowe (dotyczy szkoleń otwartych stacjonarnych)

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Noclegi dla uczestników szkolenia rezerwowane są w przytulnych hotelach nieopodal miejsca szkolenia.