Szkolenie ISO 10001:2018

Zarządzanie jakością – zadowolenie klienta.

Opracowywanie metodyk (kodeksów) badania satysfakcji klienta zgodnych z ISO 10001

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Pracownicy zaangażowani w badanie satysfakcji klienta
  • Osoby, którzy chcą uzyskać kompleksową wiedzę na temat badanie satysfakcji klienta

Szczegółowe omówienie wymagań normy ISO 10001 pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z badaniem satysfakcji klienta.

Będzie również świetnym uzupełnieniem wiedzy dla już pracujących w obszarze badania satysfakcji klienta!

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania w wielu branżach.

Większość z nich posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

• materiały szkoleniowe

Cena netto: 1 200 PLN/os.

• zaświadczenie lub świadectwo po szkoleniu
  • materiały szkoleniowe przykazywane w formie drukowanej i wysyłane na e-mailem do uczestników,