Ładowanie Szkolenia

23 lutego 2017 - 24 lutego 2017

ISO/IEC 20000-1

AUDYTOR WEWNĘTRZNY SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ DLA USŁUG IT

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe szkolenie otwarte z zakresu normy ISO/IEC 20000-1.

• Administratorzy IT, Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla

Szczegółowe omówienie wymagań normy ISO/IEC 20000-1 pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ISO. Będzie również świetnym przypomnieniem i poszerzeniem wiedzy dla osób już pracujących w Systemie Zarządzania Jakością.

Harmonogram szkolenia:

Dzień 1

– Wprowadzenie do tematyki zarządzania usługami
– Najlepsze praktyki oraz normy zarządzania usługami
– ISO/IEC 20000:2011 Technika informatyczna zarządzania usługami – założenia i struktura normy
– Wymagania dotyczące systemu zarządzania
– Planowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Usługami
– Zasady dokumentowania Systemu Zarządzania Usługami,
– Polityka Systemu Zarządzania Usługami
– Przygotowanie projektu budowy Systemu Zarządzania Usługami
– Planowanie i wdrożenie nowych lub zmienionych usług
– Modelowanie i opis procesów Systemu Zarządzania Usługami,
– Proces dostarczania usług: zarządzanie poziomem usług, sporządzanie raportu usług, zarządzanie ciągłością i dostępnością usług, planowanie budżetu i rozliczanie usług IT, zarządzanie potencjałem wykonawczym, zarządzanie bezpieczeństwem informacji
– Procesy związków: zarządzanie związkami biznesowymi, zarządzanie poddostawcami
– Procesy rozwiązań: zarządzanie incydentami, zarządzanie problemami
– Procesy kontrolne: zarządzanie konfiguracją, zarządzanie zmianami
– Proces wydawania: proces zarządzania wydawaniem
– Certyfikacja Systemu Zarządzania Usługami – wymagania procesu certyfikacji
– Zasady wdrażania zaprojektowanych rozwiązań Systemu i budowa świadomości usługowej w organizacji

Dzień 2

– Najważniejsze definicje dotyczące audytu, niezgodności, działań poaudytowych
– Cykl PDCA w zastosowaniu do planowania audytów
– Przebieg audytu
– Zawiadomienie o audycie: kto sporządza, do czego służy i kogo dotyczy
– Przebieg spotkania otwierającego
– Jak prawidłowo sprawdzić spełnienie wymagań normy
– Sporządzamy raport z audytu oraz karty niezgodności
– Działania poaudytowe – planowanie, realizacja, sprawdzenie skuteczności
– EGZAMIN

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania w wielu branżach.

Większość z nich posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania  pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

• uprawnienia do pełnienia funkcji Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO/IEC  20000-1
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo  Audytora Wewnętrznego ISO 20000-1
  • certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu SZJ wg ISO 20000

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą w cenie:

• 85 zł netto – certyfikat w języku polskim
  • 145 zł netto – certyfikaty w języku polskim i angielskim.

• materiały szkoleniowe przykazywane w formie drukowanej lub na CD lub wysyłane na e-mailem do uczestników,

Start:
23 lutego 2017
24 lutego 2017
Szkolenie Słowa kluczowe:
,

Strona internetowa:

31-807 Kraków, os. Strusia 1A Polska + Google Map
Strona internetowa:

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Wystarczy przesłać do nas podpisane oświadczenie. – POBIERZ.

UWAGA: Stawka zwolniona VAT nie obejmuje podanych cen certyfikatów z jednostek certyfikujących.  Do podanych na stronach szkoleń cen wystawianych certyfikatów z jednostek certyfikujących będzie doliczany VAT w wysokości 23%.

Decydując się na nasze szkolenia możesz również skorzystać z usługi promocyjnej: SUPPORT – pomoc merytoryczna dla uczestników szkoleń.