Ładowanie Szkolenia

« All Szkolenia

• To event minęło.

PROMOCJA! Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI) – Ustawa o Ochronie Danych Osobowych (GIODO):
27-28.06.2016 Kraków

27 czerwca 2016 - 28 czerwca 2016

SZKOLENIE 30% TANIEJ!

ABI wg ustawy o ochronie danych osobowych.
Wymagania ustawy o ochronie danych osobowych i GIODO.
Bezpieczeństwo informacji, bezpieczeństwo danych.
Uprawnienia administratora bezpieczeństwa.

Zasady uczestnictwa w promocji „Szkolenie 30% taniej”:

I. Postanowienia ogólne,

1. Organizatorem promocji jest Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości,
    z siedzibą w Krakowie, os. Strusia 1A, 31-807 Kraków, zwany dalej „Organizatorem”.
  2. Promocja jest skierowana do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniu pt. „Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI) – Ustawa o Ochronie Danych Osobowych (GIODO)”, zwanych dalej „Uczestnikiem”.
  3. Termin szkolenia ustala się na 26-27 Czerwca 2016r. Miejsce szkolenia: Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości, os. Strusia 1a, 31-807 Kraków.
  4. Cenę szkolenia ustala się na kwotę 840 zł netto.
  5. Promocja trwa do 17 Czerwca 2016r.

II. Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnik prześle zgłoszenie na szkolenie opisane w pkt. I 2, do dnia 17 Czerwca 2016r.
  2. Liczbę osób w grupie ustala się na 2-6 osób.
  3. W przypadku zbyt małej liczby Uczestników, Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia.*
  4. W przypadku zbyt dużej liczby Uczestników, Organizator ustali dodatkowe terminy szkoleń.
  5. O ewentualnych zmianach terminu Organizator poinformuje uczestnika nie później niż 3 dni robocze przed wyznaczonym terminem.
  6. Szkolenie kończy się egzaminem. Uczestnik, który zda egzamin otrzymuje certyfikat Administrator Bezpieczeństwa Informacji, wystawiony przez IKMJ.
  7. Pełny harmonogram szkolenia i informacje, które nie są zawarte w niniejszym regulaminie znajdują się na naszej stronie internetowej.

*Jeśli Uczestnik będzie nalegał na realizację szkolenia w terminie 26-27 Czerwca 2016r., mimo braku minimalnej  grupy, cenę szkolenia ustali się indywidualnie z Uczestnikiem.

Harmonogram szkolenia i cennik znajdziesz TUTAJ

Zobacz więcej szkoleń z zakresu BEZPIECZEŃSTWA

Start:
27 czerwca 2016
28 czerwca 2016
Szkolenie Kategoria:
Szkolenie Słowa kluczowe:
, ,

31-807 Kraków, os. Strusia 1A Polska + Google Map

Kalendarz szkoleń – pobierz PDF

Nie pasuje Ci proponowany przez nasze kalendarium termin lub zakres szkolenia, skontaktuj się z naszym biurem, na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Wystarczy przesłać do nas podpisane oświadczenie. – POBIERZ.

UWAGA: Stawka zwolniona VAT nie obejmuje podanych cen certyfikatów z jednostek certyfikujących.  Do podanych na stronach szkoleń cen wystawianych certyfikatów z jednostek certyfikujących będzie doliczany VAT w wysokości 23%.

Decydując się na nasze szkolenia możesz również skorzystać z usługi promocyjnej: SUPPORT – pomoc merytoryczna dla uczestników szkoleń.