Szkolenia ISO 37001 – przeciwdziałanie korupcji

certyfikat ISO 37001

Menadżer i Audytor Wewnętrzny Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym (SPZK – Anti-bribery management system) ISO 37001

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla,
  • Pracownicy zaangażowani w działania związane z przeciwdziałaniem korupcji oraz zajmujące się bezpieczeństwem,
  • Osoby, którzy chcą uzyskać kompleksową wiedzę na temat głównych procesów Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym.

Szczegółowe omówienie wymagań normy ISO 37001 pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ISO. Będzie również świetnym uzupełnieniem wiedzy dla już pracujących w obszarze przeciwdziałania korupcji.

Zobacz też:
Audyt i Certyfikat ISO 37001

Harmonogram szkolenia

Dzień 1: MENADŻER

• Czym jest korupcja?
  • Oblicza korupcji: formy i typy
  • Mechanizmy zwalczania korupcji
  • Norma ISO 37001:2016
  • Wprowadzenie
  • Zakres normy
  • Odniesienia normatywne
  • Terminy i definicje
  • Kontekst organizacji
  • Przywództwo
  • Planowanie
  • Wsparcie
  • Funkcjonowanie
  • Ocena skuteczności
  • Doskonalenie
  • Egzamin MANADŻER SPZK

Dzień 2: AUDYTOR WEWNĘTRZNY

• Organizacja i przeprowadzenie audytu
  • Definicja audytu, niezgodności i działań poaudytowych
  • Cykl PDCA w zastosowaniu do planowania audytów
  • Planowanie audytów
  • Zawiadomienie o audycie
  • Spotkanie otwierające
  • Obserwacje – definiowanie
  • Raport i jego sporządzanie
  • Działania poaudytowe
  • Egzamin AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Nasi trenerzy to specjaliści ds. bezpieczeństwa i jakości posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania w wielu branżach.
Większość z nich posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

• uprawnienia do pełnienia funkcji: Menadżera ds. Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym ISO 37001 (Pełnomocnika ISO 37001, Pełnomocnika SPZK) i Audytora Wewnętrznego Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym zgodnego z ISO 37001
  • po pozytywnym zdaniu egzaminu świadectwo Menadżera i Audytora Wewnętrznego ISO 37001
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu SPZK wg ISO 37001

Cena netto: 1 500 PLN/os.

• zaświadczenie lub świadectwo po szkoleniu