System Zarządzania dla organizatorów badań biegłości wg ISO/IEC 17043

Odpowiedzialność i obowiązki kierownika organizatora badań biegłości, kierownika jakości, kierownictwa technicznego i audytora wewnętrznego.

• Kadra kierownicza
  • Kierownictwo techniczne
  • Personel organizatora badań biegłości
  • Audytorzy wewnętrzni

Szczegółowe omówienie zasad akredytacji organizatorów badań biegłości w zakresie wymagań normy ISO/IEC 17043 oraz Polskiego Centrum Akredytacji pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tematem akredytacji organizatorów badań biegłości. Będzie również świetnym przypomnieniem i poszerzeniem wiedzy dla osób już pracujących u akredytowanych organizatorów badań biegłości.

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z akredytacją organizatorów badań biegłości oraz funkcjonowania kierownictwa i audytorów w systemie zarządzania jakością u organizatora badań biegłości.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania w wielu branżach.

• uprawnienia do pełnienia funkcji: Kierownika Organizatora Badań Biegłości ISO/IEC 17043 i Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO/IEC 17043
  • po pozytywnym zdaniu egzaminu świadectwo Kierownika Organizatora Badań Biegłości ISO/IEC 17043 i Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO/IEC 17043
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO/IEC 17043, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania organizatora badań biegłości ISO/IEC 17043

Cena netto: 1 700 PLN/os.