Podstawy systemu zarządzania BHP OHSAS 18001 (PN-N 18001)

Interpretacja wymagań OHSAS 18001 (PN-N 18001).
Przygotowanie do wdrożenia systemu zarządzania BHP

1 dzień

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Osoby rozpoczynające przygodę z systemem zarządzania BHP zgodnym z OHSAS i/lub PN-N 18001 (potocznie nazywanym ISO 18001)

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z dziedziną branży uczestników. Szczegółowy harmonogram znajdziesz – TUTAJ.

Szkolenie jest wstępem do podjęcia się samodzielnego wdrożenia OHSAS. Zapoznaje z wymaganiami OHSAS oraz normy PN-N 18001. Podczas szkolenia Trener dokładnie omawia wszystkie punkty normy i tłumaczy je, szczególnie w tych przypadkach, gdzie zapis w normie stwarza szerokie możliwości interpretacji.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania BHP w wielu branżach.
Posiadają również uprawnienia Audytora Wiodącego Systemów Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Jeśli potrzebujesz szkolenia z podstaw OHSAS 18001 lub PN-N 18001 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat OHSAS oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania BHP wg OHSAS 18001 oraz PN-N 18001
  • odpowiedzi na pytania dotyczące 18001 nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).

Cena netto: 900 PLN/os.