Podstawy systemu zarządzania jakością ISO 9001

Interpretacja wymagań normy ISO 9001:2008 (PN-EN 9001:2009).
Przygotowanie do wdrożenia systemu zarządzania jakością.

1 dzień

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Osoby rozpoczynające przygodę z systemem zarządzania jakością zgodnym z ISO 9001

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z dziedziną branży uczestników. Szczegółowy harmonogram znajdziesz – TUTAJ.

Szkolenie jest wstępem do podjęcia się samodzielnego wdrożenia ISO. Zapoznaje z wymaganiami normy ISO 9001. Podczas szkolenia Trener dokładnie omawia wszystkie punkty normy i tłumaczy je, szczególnie w tych przypadkach, gdzie zapis w normie stwarza szerokie możliwości interpretacji.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001 pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Jeśli potrzebujesz szkolenia z podstaw ISO 9001 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg ISO 9001

Cena netto: 900 PLN/os.