Pełnomocnik OHSAS ds. Systemu Zarządzania BHP OHSAS 18001 (PN-N 18001)

1 dzień

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Osoby rozpoczynające pracę w roli Pełnomocnika systemu zarządzania BHP zgodnego z OHSAS 18001 (potocznie zwanego też ISO 18001)
  • Pełnomocnicy ds. BHP

Plan szkolenia

• Zakres, terminologia i wymagania ogólne
  • Polityka BHP
  • Identyfikacja zagrożeń, ocena ryzyka i określenie środków kontroli
  • Wymagania prawne i inne
  • Cele i programy
  • Zasoby, zadania, odpowiedzialności i uprawnienia
  • Kompetencje, szkolenie i świadomość
  • Komunikacja, współudział i konsultacje
  • Dokumentacja, nadzór nad dokumentacją, Nadzorowanie zapisów
  • Sterowanie operacyjne
  • Przygotowanie i reagowanie na awarie
  • Monitorowanie i pomiary
  • Ocena zgodności z prawem
  • Badanie zdarzeń wypadkowych, niezgodności, działania korygujące i zapobiegawcze
  • Audyt wewnętrzny
  • Przegląd wykonywany przez kierownictwo
  • Egzamin

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania BHP w wielu branżach.
Posiadają też uprawnienia Audytora Wiodącego Systemów Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Jeśli potrzebujesz szkolenia w zakresie roli Pełnomocnika OHSAS 18001 (PN-N 18001, ISO 18001) zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• uprawnienia do pełnienia funkcji Pełnomocnika ds. BHP (Pełnomocnika OHSAS 18001, Pełnomocnika ISO 18001, Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania BHP zgodnego ze standardami OHSAS 18001 oraz PN-N 18001, Przedstawiciela Kierownictwa OHSAS 18001)
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Pełnomocnika BHP OHSAS 18001 oraz PN-N 18001
  • certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat standardów 18001 oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania BHP wg OHSAS 18001 – z pewnością przydadzą się podczas pracy Pełnomocnika ds. BHP.
  • odpowiedzi na pytania dotyczące OHSAS nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).

Cena netto: 900 PLN/os.

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.