Norma ISO/IEC 27001:2013 – Cele zabezpieczeń i zabezpieczenia

Cele stosowania zabezpieczeń i zabezpieczenia w Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg Załącznika A normy ISO 27001:2013 (PN-ISO/IEC 27001:2014-12)
Szkolenie uzupełniające dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz Audytorów Wewnętrznych SZBI ISO 27001.

1 dzień

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Administratorzy IT, Audytorzy SZBI oraz Administratorzy Bezpieczeństwa Informacji
  • Osoby rozpoczynające przygodę z systemem zarządzania jakością zgodnym z ISO 27001

W ramach kursu uczestnicy poznają aspekty zabezpieczeń informacji. Dowiedzą się jakie zaprojektować zabezpieczenia i zbudować szczelny system zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji. Materiały szkoleniowe opisujące przykładowe zabezpieczenia z pewnością przydadzą się podczas pracy przy wdrożeniu i doskonaleniu SZBI.

Harmonogram szkolenia

Dzień 1:

• Bezpieczeństwo informacji i organizacji
    • Załącznik A
    • Polityki bezpieczeństwa informacji
    • Organizacja bezpieczeństwa informacji
    • Bezpieczeństwo zasobów ludzkich
    • Zarządzanie aktywami
    • Kontrola dostępu
    • Kryptografia
    • Bezpieczeństwo fizyczne i środowiskowe
    • Bezpieczna eksploatacja
    • Bezpieczeństwo komunikacji
    • Pozyskiwanie, rozwój i utrzymanie systemów
    • Relacje z dostawcami
    • Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji
    • Aspekty bezpieczeństwa informacji w zarządzaniu ciągłością działania
    • Zgodność
  • Egzamin MENADŻER SZBI (POZIOM ZAAWANSOWANY)

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji w wielu branżach.
Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemów Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

• materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg ISO 27001

Cena netto: 900 PLN