Kierownik Laboratorium i Audytor Wewnętrzny systemu zarządzania jakością w laboratoriach wg ISO 15189

• Kadra Kierownicza laboratorium medycznego
  • Kierownictwo techniczne
  • Personel laboratorium

Szczegółowe omówienie zasad certyfikacji laboratorium medycznego w zakresie wymagań normy ISO 15189  pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tematem certyfikacji laboratorium. Będzie również świetnym przypomnieniem i poszerzeniem wiedzy dla osób już pracujących w certyfikowanym laboratorium.

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z akredytacją laboratorium oraz funkcjonowania kierownictwa i audytorów w systemie zarządzania jakością w laboratorium.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w uzyskaniu akredytacji laboratorium, we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w laboratorium.

Jeśli potrzebujesz szkolenia w zakresie roli  szkolenia Kierownika i/lub Audytora Laboratorium Medycznego zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• uprawnienia do pełnienia funkcji: Kierownika laboratorium medycznego ds. Jakości (Kierownika Laboratorium ISO 15189, Kierownika Jakości ISO 15189) i Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 15189
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Kierownika ds. jakości i Audytora Wewnętrznego ISO 15189
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO 15189 oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg ISO 15189
  • odpowiedzi na pytania dotyczące ISO 15189 nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).