System Zarządzania w Laboratorium wg ISO/IEC 17025:2005. Odpowiedzialność i obowiązki Kierownika ds. jakości, kierownictwa technicznego i Audytora Wewnętrznego.

• Kadra Kierownicza laboratorium
  • Kierownictwo techniczne
  • Personel laboratorium

Szczegółowe omówienie zasad akredytacji laboratorium w zakresie wymagań normy ISO 17025 oraz Polskiego Centrum Akredytacji pozwala na uczestnictwo w szkoleniu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tematem akredytacji laboratorium. Będzie również świetnym przypomnieniem i poszerzeniem wiedzy dla osób już pracujących w akredytowanym laboratorium.

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z akredytacją laboratorium oraz funkcjonowania kierownictwa i audytorów w systemie zarządzania jakością w laboratorium. Szczegółowy harmonogram znajdziesz – TUTAJ.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w uzyskaniu akredytacji laboratorium, we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w laboratorium.

• uprawnienia do pełnienia funkcji: Kierownika laboratorium ds. Jakości (Kierownika Laboratorium ISO 17025, Kierownika Jakości ISO 17025) i Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 17025
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Kierownika ds. jakości i Audytora Wewnętrznego ISO 17025
  • certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO 17025 oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg ISO 17025
  • odpowiedzi na pytania dotyczące ISO 17025 nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).
Kompetencje kierownika technicznego i ds. jakości są niezbędne do pełnienia funkcji kierownika laboratorium.

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.