Kierownik ds. jakości ISO 17025

• Kadra Kierownicza laboratorium
  • Kierownictwo techniczne

Szkolenie to daje uprawnienia do pełnienia funkcji Kierownika ds. jakości zgodnego z systemem zarządzania jakością wg ISO 17025. Podczas szkolenia omawiane są zagadnienia związane z obowiązkami i rola kierownika laboratorium (Kierownik ds. jakości, Kierownik techniczny). W ramach kursu uczestnicy dowiedzą się jak zaprojektować i zbudować system zarządzania jakością w laboratorium. Materiały szkoleniowe zawierające przykładowe procedury i formularze z pewnością przydadzą się podczas pracy Kierownika ds. jakości w laboratorium.

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z akredytacją laboratorium oraz funkcjonowania kierownictwa i audytorów w systemie zarządzania jakością w laboratorium. Szczegółowy harmonogram znajdziesz – TUTAJ.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w uzyskaniu akredytacji laboratorium, we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w laboratorium.

Jeśli potrzebujesz szkolenia w zakresie roli Kierownika ds. jakości ISO 17025 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• uprawnienia do pełnienia funkcji: Kierownika ds. Jakości (Kierownika Laboratorium ISO 17025, Kierownika Jakości ISO 17025)
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Kierownika ds. jakości wg ISO 17025
  • certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO 17025 oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością wg ISO 17025
  • odpowiedzi na pytania dotyczące ISO 17025 nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).
Kompetencje kierownika technicznego i ds. jakości są niezbędne do pełnienia funkcji kierownika laboratorium.

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.