Inspektor Ochrony Danych Osobowych (RODO – GDPR) – Odpowiedzialność i obowiązki

Inspektor Ochrony Danych Osobowych wg Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

• Wyższa i średnia kadra kierownicza
  • Administratorzy danych
  • Administratorzy bezpieczeństwa informacji
  • Kadra kierownicza
  • Kierownictwo techniczne

Szczegółowe omówienie obowiązków i odpowiedzialności RODO (ang. GDPR) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz projektu ustawy o ochronie danych osobowych w zakresie ochrony danych osobowych, technik i rozwiązań organizacyjnych  pozwala uczestnikom szkolenia nabyć uprawnienia Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz wiedzę na temat wymagań zawartych w RODO i w polskiej ustawie O Ochronie Danych Osobowych – wdrażającej RODO.

Pełnomocnik i Audytor ISO 27001
Załącznik A normy ISO 27001
Szkolenie uzupełniające

Wykłady i konwersatorium w oparciu o wymagania RODO.

Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów bezpieczeństwa informacji i polityk bezpieczeństwa danych osobowych.

• zapoznanie się z wymaganiami RODO i projektu ustawy wdrażającej RODO
  • zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu lub po zdaniu egzaminu Certyfikat Inspektora Ochrony Danych Osobowych
  • praktyczna wiedzę w zakresie bezpieczeństwa przetwarzanych informacji w tym danych osobowych
  • materiały szkoleniowe bogate w przydatne informacji na temat RODO i jego wymagań
  • odpowiedzi na pytania dotyczące RODO nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).

Jak wdrożyć RODO?

Cena netto: 1 200 PLN/os.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Noclegi dla uczestników szkolenia rezerwowane są w przytulnych hotelach nieopodal miejsca szkolenia.

• materiały szkoleniowe wysyłane na e-mailem uczestników,

Zobacz też:

Szkolenie: Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI) wg Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (GIODO) – więcej

Szkolenie: Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2013 – więcej

Pozostałe szkolenia z zakresu BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI i OCHRONY DANYCH – więcej

Certyfikat bezpieczeństwa informacji – więcej

Jak wdrożyć wymagania RODO? (ang. GDPR) – więcej