Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością zgodnego ISO 9001

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Osoby rozpoczynające pracę w roli audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 9001
  • Audytorzy SZJ pragnący doskonalić swoje umiejętności

Opis szkolenia:

UWAGA 2 NORMY W 1 SZKOLENIU:
Podczas szkolenia poznasz zmiany jakie weszły po aktualizacji starej normy ISO 9001:2008 do nowej ISO 9001:2015.
Jeśli interesuje Cię szkolenie ze starszej wersji normy zdobędziesz wiedzę z zakresu obu norm, a po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat Pełnomocnika i Audytora z wybranej przez siebie wersji normy ISO 9001.

Harmonogram szkolenia

Dzień 1:

• Najważniejsze definicje dotyczące audytu, niezgodności, działań poaudytowych
  • Cykl PDCA w zastosowaniu do planowania audytów
  • Przebieg audytu
  • Zawiadomienie o audycie: kto sporządza, do czego służy i kogo dotyczy
  • Przebieg spotkania otwierającego

Dzień 2:

• Audytowanie – Jak prawidłowo sprawdzić spełnienie wymagań normy?
  • Sporządzamy raport z audytu oraz karty niezgodności
  • Działania poaudytowe – planowanie, realizacja, sprawdzenie skuteczności
  • Egzamin

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania jakością w wielu branżach.

Większość naszych trenerów posiada uprawnienia Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001 pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Jeśli potrzebujesz szkolenia w zakresie roli Audytora ISO 9001 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• uprawnienia do pełnienia funkcji Audytora Wewnętrznego SZJ (Audytora ISO 9001, Auditora ISO 9001, Audytora Jakości, Audytora ds. Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Audytora SZJ ISO 9001
  • certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO oraz przykłady procedur i formularzy, które mogą być nieocenioną pomocą w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych systemu zarządzania jakością wg ISO 9001 – z pewnością przydadzą się podczas pracy audytora systemu jakości.

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.