Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania BHP OHSAS 18001

• Kadra Kierownicza, Menedżerowie średniego i wyższego szczebla
  • Osoby rozpoczynające pracę w roli audytora wewnętrznego systemu zarządzania BHP zgodnego z OHSAS 18001 i/lub PN-N 18001
  • Audytorzy systemu BHP pragnący doskonalić swoje umiejętności

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z dziedziną branży uczestników. Szczegółowy harmonogram znajdziesz – TUTAJ.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu, audytowaniu i doskonaleniu systemów zarządzania BHP w wielu branżach.
Posiadają również uprawnienia Audytora Wiodącego Systemów Zarządzania pozwalające przeprowadzać audyty certyfikujące ze strony jednostki certyfikującej.

Jeśli potrzebujesz szkolenia w zakresie roli Audytora OHSAS 18001 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• uprawnienia do pełnienia funkcji Audytora Wewnętrznego BHP (Audytora OHSAS 18001, Auditora OHSAS, Audytora ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Audytora ds. Systemu Zarządzania BHP zgodnego z OHSAS 18001 oraz PN-N 18001
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Audytora BHP OHSAS 18001 (PN-N 18001)
  • certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat OHSAS oraz przykłady procedur i formularzy, które mogą być nieocenioną pomocą w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych systemu zarządzania BHP wg standardów 18001 – z pewnością przydadzą się podczas pracy audytora systemu BHP.

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.