Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością w Laboratorium zgodnego ISO/IEC 17025

• Kadra Kierownicza laboratorium
  • Osoby potrzebujące uprawnień audytora wewnętrznego ISO 17025

Szkolenie to daje uprawnienia do pełnienia funkcji Audytora Wewnętrznego systemu zarządzania jakością w laboratorium zgodnego z ISO 17025. W ramach kursu uczestnicy dowiedzą się jak przeprowadzać audyty wewnętrzne systemu zarządzania jakością w laboratorium. Materiały szkoleniowe zawierające przykładowe procedury i formularze z pewnością przydadzą się podczas pracy Audytora Wewnętrznego SZJ w akredytowanym laboratorium.

Wykłady i konwersatorium przeplatane praktycznymi ćwiczeniami związanymi ściśle z przeprowadzanie audytów w laboratorium oraz wymaganiom norm ISO 17025 oraz ISO 19011. Szczegółowy harmonogram znajdziesz – TUTAJ.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w przeprowadzaniu i dokumentowniu audytów technicznych i audytów wewnętrznych w akredytowanych laboratoriach.

Jeśli potrzebujesz szkolenia w zakresie roli Audytora ISO 17025 zgłoś się do nas w celu ustalenia terminu, dostosujemy go Twoich potrzeb.

• uprawnienia do pełnienia funkcji: Audytora Wewnętrznego ISO 17025 (Auditora ISO 17025, Audytora Laboratorium ISO 17025)
  • po pozytywnym  zdaniu egzaminu świadectwo Audytora Wewnętrznego ISO 17025
  • certyfikat z jednostki certyfikującej (po dodatkowej opłacie i zdaniu egzaminu)
  • materiały szkoleniowe bogate w wiele przydatnych informacji na temat ISO 17025 oraz przykłady procedur i instrukcji, które mogą być nieocenioną pomocą w przeprowadzaniu i dokumentowaniu audytów systemu zarządzania jakością wg ISO 17025
  • odpowiedzi na pytania dotyczące ISO 17025 nurtujące uczestników zarówno w trakcie szkolenia jak i po szkoleniu, gdyż nasi Trenerzy pozostają do Twojej dyspozycji służąc pomocą i radą (dodatkowa usługa – SUPPORT).

Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania certyfikatu wystawionego przez jednostkę certyfikującą za dodatkową opłatą.